1
/
of
16
BEAUTY ALCHEMY
WITHERSPOON| Belletress | ICONS Collection | PreOrder
WITHERSPOON| Belletress | ICONS Collection | PreOrder
Regular price
$499.99 USD
Regular price
$680.55 USD
Sale price
$499.99 USD
Unit price
/
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
| Color Shown | Cool Chai Blonde-R |
| Special Features | Hand-Tied Full Double Monofilament |
| Fiber Type | Heat Friendly |
| Crown | Ear-to-Ear Full Mono / Left parting |
| Side Bangs | 3"-4" |
| Side | 5"-21.5" |
| Nape | 9.5"-12.5" |
| Overall | 17"-21.5" |
| Weight | 5.9 oz |
| Cap Size | Average |
Share
