1
/
of
17
BEAUTY ALCHEMY
SWIFT| Belletress | ICONS Collection | PreOrder
SWIFT| Belletress | ICONS Collection | PreOrder
Regular price
$499.99 USD
Regular price
$680.55 USD
Sale price
$499.99 USD
Unit price
/
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
| Color Shown | Caramel Toffee Blonde-R |
| Special Features | Hand-Tied Full Double Monofilament |
| Fiber Type | Heat Friendly |
| Crown | Ear-to-Ear Full Mono / Center parting |
| Bangs | 2"-3" |
| Side | 15"-17" |
| Nape | 9" |
| Overall | 14"-17" |
| Weight | 4.5 oz |
| Cap Size | Average |
Share
