1
/
of
16
BEAUTY ALCHEMY
SPEARS | Belletress | ICONS Collection | PreOrder
SPEARS | Belletress | ICONS Collection | PreOrder
Regular price
$499.99 USD
Regular price
$680.55 USD
Sale price
$499.99 USD
Unit price
/
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
| Color Shown | Cool Chai Blonde-R |
| Special Features | Hand-Tied Full Double Monofilament |
| Fiber Type | Heat Friendly |
| Crown | Ear-to-Ear Full Mono / Center parting |
| Bangs | None |
| Side | 9"-23" |
| Nape | 14" |
| Overall | 13"-23" |
| Weight | 5.2 oz |
| Cap Size | Average |
Share
