1
/
of
5
BEAUTY ALCHEMY
Piana | Butter Pecan-R | Belletress
Piana | Butter Pecan-R | Belletress
Regular price
$409.99 USD
Regular price
$746.00 USD
Sale price
$409.99 USD
Unit price
/
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
NEW OPEN BOX
| Color Shown | Butter Pecan-R |
| Special Features | Hand-Tied Lace Front, Velcro Adjuster |
| Fiber Type | Heat Friendly |
| Crown | Ear-to-Ear Full Mono / Center parting |
| Bangs | No |
| Side | 9.5"-15" |
| Nape | 8" |
| Overall | 15"-16" |
| Weight | 4.6 oz |
| Cap Size | Average |
Share
